KURUMSAL

Hakkımızda

 

 

HEKİM ELİ  Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Türkiye’de 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun kabul edilmesinin ardından, T.C. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri başlığı altında tüm hizmetleri verebilme adına 2015 yılında yetkilendirilmiştir.

 

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildiğimiz günden bugüne, içinde bulunduğumuz bu hizmet yarışında genç, çalışkan, tutkulu ve dinamik kadromuz ile her gün büyüyerek, bünyemize güçlü referanslar ekleyerek, çözüm ortaklarımızın sayısını arttırma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

 

HEKİM ELİ  OSGB , İSG dokümantasyonlarınızın tümünü, bakanlık denetimlerinde istenilen nitelik ve doğrultuda, eksiksiz ve hatasız olarak yapılmasını, arşivlenmesini ve istenilen zamanda istenilen yerden kontrol ve takip edilmesine olanak sağlayan, izlenile bilinir Web Tabanlı İSG Yazılım kullanmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası anlayışıyla çözüm ortaklarına sunması, sektörde en çok tercih edilen OSGB’ ler arasında olmasını sağlamaktadır.

EKİBİMİZ/ Our Heroes
Nurullah DEMİR
İş GÜvenliği Uzmanı
Hüseyin ESKİ
İş GÜvenliği Uzmanı
Yusuf Can Parlamış
Müşteri Yöneticisi / Muhasebe
Esra ÖZTÜRK
İş yeri Hemşiresi- İlk Yardım Eğitmeni
Erhan Yeniaras
İşyeri Hekimi
KADİR ÇELİK
İş GÜvenliği Uzmanı
SÜLEYMAN DEMİR
İş GÜvenliği Uzmanı
CİHAN KARINCA
İş GÜvenliği Uzmanı
HATİCE ESİN TOKAT
İşyeri Hekimi
SONGÜL LEVENT TEMÜROĞLU
İşyeri Hekimi
SERHAT TUĞRUL YÜKSEL
KOORDİNATÖR
AYHAN ERCAN
GENEL -GÖREVLİ
MEHMET ÖZKAŞ
İşyeri Hekimi
MEHMET GÜRLER
İşyeri Hekimi
AYHAN ERCAN
GENEL -GÖREVLİ