Law No. 6331

  • 3 Comment
  • 23 Eylül 2021, 23:09
  • 909 Read

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc mattis ligula pellentesque nisi tristique porta. Vestibulum eget nisi est. Vivamus pharetra mattis ornare. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nunc eget nisl vel nisl pellentesque semper sed quis tellus. Integer euismod consequat ipsum eget congue. Aliquam sit amet ipsum ornare, aliquam arcu eu, eleifend ante. Vestibulum iaculis finibus quam, quis vestibulum ligula blandit ut. Suspendisse sit amet dolor vitae lectus posuere vestibulum. Fusce a est dui.

Vestibulum finibus lobortis neque in tincidunt. Curabitur id scelerisque orci. Vestibulum a diam finibus, varius diam in, elementum quam. Donec cursus non urna ut elementum. Suspendisse sed neque nunc. Nam rhoncus massa scelerisque neque aliquet, non volutpat orci eleifend.

Ut tellus ligula, interdum a interdum ut, egestas ut ipsum. Vivamus viverra consequat ipsum, nec auctor dolor eleifend sit amet. Nulla cursus fringilla metus a dictum. Morbi condimentum nibh nec elit luctus interdum. Aliquam sit amet massa rutrum tellus sollicitudin varius nec vitae felis. Proin ex tellus, euismod et nibh et, tempus consequat dolor. Sed sed malesuada ipsum. Nullam sed ligula eget dui eleifend euismod sit amet in sapien. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In condimentum elementum hendrerit.

Nulla id rutrum nibh, vel ornare odio. Quisque ut nisi bibendum dolor aliquam malesuada. Fusce molestie laoreet elit placerat molestie. Sed commodo eros vel massa vehicula, eget fringilla lectus tristique. Suspendisse fermentum convallis felis, vitae finibus elit convallis in. Aliquam erat volutpat. Mauris posuere ligula interdum ullamcorper accumsan. Aenean ut diam eu velit feugiat iaculis eu vel augue. Vivamus suscipit volutpat nibh, at condimentum nisi accumsan mollis. Nam tristique accumsan lacus. Proin ultricies est et blandit lobortis. Curabitur a pretium metus, sit amet pulvinar nunc. Donec sagittis urna sit amet enim eleifend, ac finibus eros cursus. Aenean a sapien sollicitudin, consequat lorem sit amet, sollicitudin justo. Morbi id mauris mauris.

COMMENTS (3)
Ahmet BUDAK - Tarcan Groups
24 Eylül 2021, 00:05

Günümüzde hızla ilerleyen ve büyüyen meslek grubu olan İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kendini kanıtlamış olan Hekimeli Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ailesine çok teşekkür ederiz. Firmamızda çalışanlarımız ve yönetici kadromuzla birebir ilgilendiklerinden dolayı herkes tarafından memnun kalınan bir hizmet akdi söz konusudur.

Mehmet Yuşa Çelik
16 Eylül 2015, 14:14

HEKİM ELİ OSGB ile 6-7 aydır  beraberiz firmamız çalışmalarında kısa zamanda çok fazla çalışmaya imza attık. 6-7 ay içerisinde tüm iş güvenliği eğitimlerimizi güncelledik. mobil sağlık araçları ile sağlık taramamızı yaparak tüm işe giriş sağlık raporlarımızı ve sağlık arşivimizi yeniledik . şuan yangın tatbikatı konusnda destek alıyoruz.  ayrıca işyeri hekimimiz firmamıza ciddi bir emek harcadı ...çalışmalarımız tüm hızıyla ve memnuniyetimiz ile devam ediyor.

Engin TAŞ
16 Eylül 2015, 14:06

İş Sağlığı ve Güvenliği danışman firmamız ile yaklaşık 1 yıldır çalışıyoruz. Daha önce çalıştığımız firmalarımızda en önemli sıkıntımız şirketimize gelen iş sağlığı ve güvenliği ekiplerinin çok sık değişimi ve beraberinde gelen sorunlar idi.

HEKİM ELİ OSGB ile başladığımız günden bu güne hiç ekip değişimi yaşanmadı. Bu konudaki hassasiyetlerinden dolayı kendilerine teşekkürler.

WRITE A COMMENT