Hakkımızda

...
...
Hekimeli OSGB

HAKKIMIZDA

Hekimeli OSGB, Türkiye'deki 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun kabul edilmesinin ardından T.C. Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi'dir. Bu kapsamda, iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri başlığı altında tüm hizmetleri verebilmektedir.

Hekimeli OSGB, genç, çalışkan, tutkulu ve dinamik kadrosu ile her geçen gün büyümekte ve güçlü referanslar ekleyerek çözüm ortaklarının sayısını artırmaktadır. Ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği dokümantasyonlarının bakanlık denetimlerinde istenilen nitelik ve doğrultuda, eksiksiz ve hatasız olarak yapılmasını, arşivlenmesini ve istenilen zamanda istenilen yerden kontrol ve takip edilmesini sağlayan bir Web Tabanlı İSG Yazılımı kullanmaktadır.

Hekimeli OSGB , İSG dokümantasyonlarınızın tümünü, bakanlık denetimlerinde istenilen nitelik ve doğrultuda, eksiksiz ve hatasız olarak yapılmasını, arşivlenmesini ve istenilen zamanda istenilen yerden kontrol ve takip edilmesine olanak sağlayan, izlenile bilinir Web Tabanlı İSG Yazılım kullanmaktadır. Bu sayede en kaliteli hizmeti en uygun fiyat politikası anlayışıyla çözüm ortaklarına sunması, sektörde en çok tercih edilen OSGB’ ler arasında olmasını sağlamaktadır.

...

Alanında uzman her biri profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz.

 • Uzman Kadro
 • Profesyonel Ekip
 • Kurumsal Hizmet
 • İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü
Hekimeli OSGB

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • ...

  Yetkilendirilmiş OSGB

 • ...

  Müşteri Takip Yazılımı

 • ...

  Uygun Fiyat Politikası

 • ...

  Kaliteli Hizmet:

 • ...

  Deneyimli Kadro

 • ...

  Online Eğitim İmkanı

Hekimeli OSGB

PROJE BAŞLANGIÇ SÜRECİMİZ

...
01

İhtiyaçların Belirlenmesi

...
...
02

Planlama Yapılması

...
...
03

Ekiplerimizin Ziyareti

...
...
04

Proje Devamlılık

Hekimeli OSGB

Sizden Gelen Değerli Yorumlar

...

Önder B.

CEO
"Hekimeli OSGB, sağladığı hizmetlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda gerçekten etkileyici. İşyerimizin güvenliği ve çalışanlarımızın sağlığı için gerekli tüm ölçümleri yaparak, risk analizleri ve raporları hazırladılar. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacımız olduğunda, ekipleri hızlı ve etkili bir şekilde yanımızda oldular. Kesinlikle en iyi OSGB'lerden biri."
...

Mehmet A.

İSG Danışmanım
"Hekimeli OSGB ile çalışmaktan son derece memnunuz. Ekipleri son derece profesyonel, işlerini hızlı ve titizlikle yapıyorlar. İş sağlığı ve güvenliği konusunda oldukça bilgili ve deneyimli olduklarına şahit olduk. Tüm OSGB hizmetlerini bizimle işbirliği içinde yürüttüler ve herhangi bir sorun olduğunda hemen yanımızda oldular. Kesinlikle tavsiye ederiz."
...

Emel K.

İnsan Kaynakları M.
"Hekimeli OSGB, iş sağlığı ve güvenliği konusunda son derece profesyonel bir firma. İş yerimizi ziyaret ederek, tüm risklerimizi ve tehlikelerimizi analiz ettiler. Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm önlemleri aldılar. İşlerinde gerçekten uzmanlar ve her zaman müşteri memnuniyetine odaklılar. Kesinlikle herkese tavsiye ederiz."

Detaylı Bilgi İçin Hemen Ara

...