İlk Yardım Eğitimi

29429 sayılı İlk Yardım Yönetmeliği'ne göre işverenlerin çalışanlarına yeterli sayıda ve nitelikte ilk yardımcı bulundurma yükümlülüğü bulunmaktadır. İşverenlerin bu yükümlülüğü yerine getirebilmeleri için çalışanlarını sertifikalı ilk yardım eğitimlerine tabi tutmaları gerekmektedir.

Hekimeli OSGB olarak, bu yönetmelik gereğince sertifikalı ilk yardım eğitimleri vermekteyiz. Eğitimlerimizde, iş kazaları ve acil durumlar karşısında çalışanların nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda detaylı bilgiler veriyoruz. İlk yardım tekniklerinin yanı sıra, kaza ve acil durum önleme konularında da bilgi veriyoruz. Eğitimlerimiz, işyerlerine özel olarak tasarlanmaktadır ve sektörel farklılıklara göre düzenlenmektedir.

...

Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitimi

Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikalı temel ilk yardım eğitimi, günde 8 saat olmak üzere 2 gün süren, toplam 16 saatten oluşan eğitimlerdir. Eğitimlerden sonra 1-2 hafta içerisinde il sağlık müdürlüğü tarafından düzenlenen sınavlar yapılır. Yazılı ve uygulamalı olarak iki aşamalı yapılan bu sınavlardan başarılı olunması için 85 ve üzerinde puan alınması gerekmektedir. Sınavlardan başarılı olan kursiyerlere Sağlık Bakanlığı onaylı ilk yardımcı kartı ve sertifikası verilir.Hekimeli OSGB olarak, işyerlerine yasal mevzuata uygun Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifikalı İlk Yardım Eğtimi hizmetini sunarak, beklenmedik bir sağlık durumunda veya kazalarda hızlı bir şekilde müdahale edilerek hayat kurtarıcı önlemlerin alınmasını hedeflemekteyiz.

...

Uzman ve Profesyonel Ekip

Ekip üyelerimiz, iş sağlığı ve güvenliği alanında deneyimli hekimler, iş güvenliği uzmanları, diğer sağlık personeli ve teknik personellerden oluşmaktadır.

...

Kurumsal Hizmet

İş sağlığı ve güvenliği alanında tüm sektörlere yönelik çözümler sunuyoruz.

...


Eğitimlerimiz sonunda katılımcılara sertifikaları verilmektedir. Bu sertifikalar, işverenlerin yasal yükümlülüklerini yerine getirmelerine ve çalışanlarının sağlık ve güvenliğini sağlamalarına yardımcı olmaktadır.>

Detaylı Bilgi İçin Hemen Ara

...